Reprezentant vanzari junior
Reprezentant Vanzari Junior
septembrie 1, 2017
Internship HR in Timisoara
august 2, 2017

Reprezentant Vanzari Maramures

Cautam Reprezentat vanzari vansell-vanzari, pentru societate comerciala care se ocupa cu importul de cafea bio – organica .

Cerinte:

  • Esti optimist,ambitios si relationezi usor cu oamenii
  • Stii sa formezi o relatie profi cu angajatorul
  • Organizarea, inovatia si orientarea spre client sunt punctele tale forte
  • Esti bun in comunicare si negociere
  • Esti persoana care se implica 100% in ceea ce face
  • Poti fi bun ambasador al firmei
  • Esti orientat spre invatare

Responsabilitati:

  • Ofera consultanta cu privire la produse
  • Incheie contracte, intocmeste facturi,elibereaza chitante si incaseaza plata,
  • Urmareste target-ul lunar
  • Promoveaza atat imaginea cat si produsele companiei

Beneficii:

  • Un program full time flexibil
  • Salariul fix si posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin comision pe target
  • Dinamism si competivitate intr-o atmosfera de lucru placuta
  • Autoturism de serviciu si telefon de serviciu

Trimite-ne aplicatia ta, abia asteptam sa te cunoastem!

 Evolution HCC iti construieste viitorul!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

0

Evolution HCC