Director financiar in Cluj-Napoca
mai 22, 2018
Junior customer support with english
mai 9, 2018
Arata toate

Area manager pe regiunea de N-V a Transilvaniei

Area manager

Clientul nostru este o companie multinationala puternica, cu o strategie bine conturata de dezvoltare si expansiune in Romania. A fost infiintata in SUA, fiind un lider global important in livrarea serviciilor si produselor din spectrul explozivilor industriali din intreaga lume.

Daca esti o persoana tehnica cu background important in domeniul minier, avem o oportunitate fanatastica ca si Area Manager pe regiunea N-V.

Ce ne dorim de la tine ?

  • Sa fii absolvent al unei facultati de profil din domeniul minier sau alte domenii adiacente
  • Sa detii experiență în domeniul minier, cariere, lucrări de construcții
  • Sa detii cel putin 1 an experienta in executarea lucrarilor de impuscare
  • Sa intelegi procesele de forare si impuscare
  • Sa fii familiarizat cu mediul business si cu domeniul vanzarilor
  • Sa fii disponibil la deplasari, carnet de conducere categoria B
  • Sa vorbesti limba engleza la nivel conversational

Ce responsabilitati vei avea?

  • Te vei deplasa in regiunea de N-V a Transilvaniei in functie de solicitarile clientilor companiei
  • Vei coordona echipele care desfasoara activitatile de forare si impuscare in carierele clientilor
  • Vei oferi consultanta tehnica clientilor companiei
  • Vei promova in permanenta produsele companiei fiind implicat direct in procesul de vanzare
  • Vei desfasura munca de teren in proportie de 80% din timp

Ce oferim?

  • Dezvoltare profesionala prin participarea la training-uri periodice
  • Un program flexibil, munca de birou in sistem home-office
  • Masina de serviciu, laptop, telefon
  • Salariu motivant si bonusuri in functie de performanta
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti.

Daca esti o persoana organizata, dinamica si implicata, iar expertiza tehnica in domeniul minier te evidentiaza cel mai bine, aplica acum si te vom contacta pentru a ne cunoaste mai bine!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

0

Evolution HCC