junior immigration consultant
Junior Immigration Consultant in Bucuresti
ianuarie 23, 2020
buyer
Buyer in Cluj
decembrie 19, 2019
Arata toate

Tehnician Service Pentru Usi Industriale in Timisoara

technician service-usi

Tehnician Service Pentru Usi Industriale

Suntem in cautarea unui Tehinician Service Pentru Usi Industriale, pentru unul dintre clientii nostri, lideri pe piata din Timisoara, ei inoveaza prin diversitatea pieselor de schimb pe care le detin .

Cautam o persoana sociabila cu indemanare in utilizarea sculelor de lucru, dar si cu experienta in montarea echipamentelor industriale sau in servicii pentru echipamentele industriale.

Cerinte Tehnician Service Pentru Usi Industriale:

indemanare in utilizarea sculelor de lucru (masini de gaurit, polizoare unghiulare, masini de insurubat, etc.)

➢aptitudine de a lucra la inaltime

➢permis de conducere categoria B

➢cunostiine electrice – de preferat un electrician de meserie

➢experienta in montaj de echipamente industriale sau:

➢experienta in service pentru echipamente industriale (ex: climatizare, control acces, mobilier, instalatii electrice, etc.)

➢diponibilitate la program prelungit

➢disponibilitate la deplasari – de notat este ca nu se face o rutina din asta

Cerinte extra:

➢experienta in montaj / service usi industriale sau usi de garaj

➢experienta in montaj / service tehnica de incarcare

Responsabilitati Tehnician Service Pentru Usi Industriale:

➢Montarea usilor

➢Repararea usilor

Beneficii Tehnician Service Pentru Usi Industriale:

➢salarizare fixa (cu marire la 6 luni dupa ce sa face evaluare)

➢bonus de Craciun si de Paste

Does this all sound good?

Take the first step toward joining the team and send us your resume

We are looking forward to meet you!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

0

Evolution HCC