area sales manager
Area Sales Manager in Transilvania sau Banat
august 13, 2019
store manager
Store Manager in Timisoara
iulie 3, 2019
Arata toate

Sales Representative B2B in Cluj-Napoca

sales representative

Dacă iubești domeniul vânzărilor, ești mereu atent să cercetezi piața și ești pasionat de domeniile HR: Recrutare & Headhunting, Traininguri, Teambuildinguri, iar interacțiunea cu persoanele noi te încântă atunci ar trebui să verifici jobul nostru.Îți dorești să te dezvolți și să participi la diverse evenimente în timp ce muncești?Atunci aplică pe pozitia de reprezentat vanzari și haide să ne cunoaștem și apoi să facem magie împreună.

Beneficii sales representative

➣Salariu fix

➣Comision din vânzări

➣Zile în plus de concediu la fiecare an lucrat

➣Posibilitatea de a lucra de acasă o zi pe saptămână

➣Dezvoltare profesională și personală

Candidatul Ideal

➣Minim 2 ani de experință în domeniu

➣Abilități bune de comunicare, negociere și vânzări

➣Să știe limba engleză la nivel conversațional și să știe să scrie e-mail-uri în limba engleză

➣Să fie implicat în ceea ce face

➣Dorință de dezvoltare profesională și personală

Responsabilitati sales representative

➣Cercetarea pieței

➣Aducerea de noi clienți, contactarea clienților și menținerea relației cu ei

➣Dezvoltarea portofoliului

➣Dezvoltarea cifrei de afaceri

➣Participarea la diverse evenimente pentru crearea de relații cu posibili viitori clienti

➣Să colaboreze cu alte departamente eficient

➣Participarea activă la realizarea target-ului lunar

➣Ofertare

sales, manager, vanzari, internationsal sales manager, negociere, vanzari, project management

Does this all sound good?

Take the first step toward joining the team and send us your resume

We are looking forward to meet you!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

0

Evolution HCC