developer
PHP Developer in Timisoara
aprilie 10, 2019
recrutare personal
Customer Support Representative in Bucuresti
martie 27, 2019
Arata toate

Sales Representative in Romania

Sales Representative

Daca ai bune abilitati de vanzare si negociere, acorda putina atentie acestui rol de Sales Representative in Romania. S-ar putea sa fii foarte aproape de jobul dorit, mai aproape decat ti-ai imaginat.
Iti prezentam pozitia de Sales Representative in cadrul unei companii poloneze, actor important in piata de mobilier din Europa de Est.

     Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 1 an in vanzari directe;
  • Studii superioare finalizate reprezinta un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de limba engleza-nivel mediu/avansat;
  • Persoana pasionata de vanzari,orientata catre client si atingerea obiectivelor;
  • Spirit antreprenorial dezvoltat si o larga autonomie;

       Responsabilitati

  • Prezentarea si promovarea produselor, cresterea volumului de vanzari si realizarea planului in zona alocata;
  • Atragerea de noi clienti in vederea dezvoltarii retelei in concordanta cu politica generala a companiei;
  • Participarea activa la realizarea target-ului lunar;
  • Monitorizarea nivelului de satisfactie si a nevoilor clientilor;
  • Mentinerea relatiei cu clientii;
  • Monitorizarea pietei, a concurentei si identificarea de noi oportunitati;
  • Realizeaza rapoarte periodice specifice cerute de superiori.

       Beneficii

  • Venit atractiv;
  • Training inițial pentru cunoașterea paletei de produse;
  • Suport în activitatea de vânzare;
  • Sistem de comisionare în funcție de performanțele atinse;
  • Mediu de lucru dinamic si program flexibil;
  • Masina si telefon de serviciu.

If you are the right person for us, apply now and we will contact you for further details!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

Sales,representative,vanzari,clienti,agent,romania,poloneze,mobilier,piata, Sales Representative in Romania

0

Evolution HCC