Financial Manager
Financial Manager in Cluj-Napoca
January 12, 2018
Arata toate

Manager Filiala Arad

Avem o noua oportunitate pentru persoanele ce detin bune abilitati de coordonare si organizare. Unul dintre clienti este in cautarea unui Manager pentru biroul din Arad.

Detalii companie:

  • Membru a unui grup international de companii, de 8 ani activ in Romania
  • Are aproximativ 100 de angajati in Romania
  • Grupul de companii are o activitate cu rezultate semnificative in domeniul medicinei alternative, produse wellness

Pe scurt, portretul persoanei dorite ar arata in felul urmator:

  • Bune abilitati de coordonare si organizare;
  • Viziune strategica;
  • Creativa, independenta, implicata;
  • Studii superioare, preferate sunt cele in domeniul economic sau drept;
  • Bune cunostinte de utilizare a pachetului Office;
  • Flexibila;
  • Experienta anterioara pe o pozitie de coordonare;
  • Cunoaste limba maghiara la un nivel avansat, limba engleza este un avantaj in plus
  • Detine permis de conducere categoria B.

Principalele responsabilitati:

  • Coordonarea biroului din Arad, dar si evenimentele din tara organizate de companie;
  • Mentinerea legaturii cu partenerul principal din Ungaria;
  • Sarcini administrative;
  • Mentinerea legaturii cu clinicile si centrele de balneoterapie partenere;
  • Incheierea de noi parteneriate cu alte clinici si centre de balneoterapie;
  • Anumite deplasari in tara si Ungaria, dar nu vor fi la ordinea de zi.

Beneficii:

  • Pachet salarial negociat in urma interviului si ulterior conform rezultatelor
  • Traininguri periodice
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Program de lucru: 08:00-17:00, L-V

Cum aplici pentru acest job?

Aplica pe site-ul nostru accesand butonul “Aplica acum”. Daca ai intrebari despre pozitie sau despre compania client, te rugam sa ne contactezi la 0737141459.

 Evolution HCC iti construieste viitorul!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!