Agent de vanzari detergenti profesionali Horeca
March 15, 2017
C# .NET Developer
January 26, 2017
Show all

Tehnician service ascensoare

Tehnician service ascensoare Timisoara

Cautam o persoana tehnica pentru postul de tehnician service ascensoare pentru o importanta multinationala finlandeza.

Responsabilitati

Executa sub indrumarea si supravegherea responsabilului tehnic zonal, activităţiile de montaj, întreţinere, service, reparare, revizie a echipamentelor;
Găseşte soluţii tehnice optime;

Cerinte

persoana cu background tehnic
capacitate de invatare imediata
permis de conducere
cunostinte de linba engleza la un nivel mediu

Beneficii

masina de serviciu;
contract pe perioada nedeterminata;
salariul foarte atractiv;
traininguri interne si externe

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!