Specialist Marketing
Specialist Marketing in Cluj-Napoca
November 14, 2017
Arata toate

Specialist tehnic cu Limba Germana Cluj-Napoca

Specialist tehnic

Specialist tehnic cu Limba Germana Cluj- Napoca

Vorbesti limba Germana la un nivel avansat? Esti familiarizat cu sfera productiei mecanice / ai studii tehnice?

Avem o oportunitate profesionala care iti ofera sansa sa iti valorifici si sa iti dezvolti cunostintele tehnice, pentru o companie care se ocupa cu producerea de sisteme de ventilatie inalt calitative, in parteneriat cu Elvetia.

Principalele responsabilitati in calitate de Specialist tehnic:

  • Sa introduci specificatii tehnice pentru piese, in Sistemul ABL;
  • Sa pastrezi legatura telefonic si sa oferi suport clientilor in limba germana;
  • Sa colaborezi cu inginerii proiectanti,  managerii de vanzari, cu echipa tehnica si cu teamleaderii din companiile client;
  • Sa inregistrezi piesele comandate pentru productie;

Cerinte:

  • Bune abilitati de comunicare;
  • Limba germana la un nivel avansat;
  • Background tehnic, economic sau financiar;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune;

Beneficii:

  • Salariu fix+bonuri de masa;
  • Zile de concediu pentru ore suplimentare;

Cum aplici pentru acest job?

Aplica pe site-ul nostru accesand butonul “Aplica acum” sau trimite CV-ul tau actualizat la adresa de mail cluj@evolution-hcc.ro.

Daca ai intrebari despre pozitie sau despre compania client, te rugam sa ne contactezi la 0752 605 988.

 Evolution HCC iti construieste viitorul!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!