Specialist tehnic
Specialist tehnic cu Limba Germana Cluj-Napoca
noiembrie 14, 2017
HR Generalist
HR Generalist Cluj-Napoca
noiembrie 13, 2017
Arata toate

Specialist Marketing in Cluj-Napoca

Specialist Marketing Cluj - Napoca

Te pasioneaza domeniul Marketingului si crezi ca esti cel mai bun la acest capitol?

Atunci oportunitatea vine direct spre tine!

Companie lider pe piata in distributie si retail din Cluj angajeaza persoana pentru pozitia de Specialist Marketing. Vei avea in subordine o retea de 14 magazine alimentare din Cluj, Dej si Huedin care necesita promovare si creare de vizibilitate pe piata.

Principalele sarcini si responsabilitati:

  •  Promovarea magazinelor in mediul online si offline;
  • Realizarea planului de marketing pentru promovarea si vanzarea produselor companiei;
  • Consolidarea celei mai bune imagini pentru produsele comercializate de firma;
  • Plasarea materialelor promotionale si de promovare in pozitii optime;
  • Stabilirea de strategii noi pentru campanii de promovare;
  • Studii de piata;
  • Cunostinte office media, photoshop, editare video, redactare newsletters.

Sunt apreciate:

  • Ambitia, spiritul de initiativa, adaptibilitatea;
  • Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara;
  • Initiativa pentru implementarea de campanii;
  • Capacitate de analiza;
  • Creativitate, flexibilitate si originalitate.

Oferim:

  • Pachet salarial fix;
  • program de munca de L-V 8h/zi;
  • Echipa puternica si motivata.

Cum aplici pentru acest job?

Aplica pe site-ul nostru accesand butonul “Aplica acum” sau trimite CV-ul tau la adresa de mail cluj@evolution-hcc.ro.

Daca ai intrebari despre pozitie sau despre compania client, te rugam sa ne contactezi la 0743824466

 Evolution HCC iti construieste viitorul!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern. Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job, Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau. Completeaza formularul de mai jos si specifica pentru ce job aplici.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

0

Evolution HCC